ProAm STT NEWCOMER

27.12.2021

NOVĚ otevřený kurz pro úplně nové klientky - ZAČÁTEČNICE, které nikdy netančily.

Kdo lekce povede

Lekce povede velmi mladý a velmi talentovaný tanečník Jakub Huvar. Málokdy se objeví někdo s tak přirozeným talentem vyučovat tanec a komunikovat s klientelou. Je velmi schopný a velmi sympatický. 

Když jste s ním v jedné místnosti, hned máte dobrou náladu.

Chcete vědět víc?

Kdy bude lekce probíhat

Tento kurz začne 18. 1. v 19:00

Kolik vás bude stát tento kurz

Kurz zahrnuje 6 lekcí, ve kterých se naučíte základy pěti standardních tanců - WALTZ, TANGO VALČÍK, SLOWFOX, QUICKSTEP. Cena kurzu je 2200,-.

Při těchto krátkých kurzech není možná finanční či jiná kompenzace při absenci.

Jak to na kurzu chodí

Na lekce pro vás nasmlouváváme profesionální taneční partnery. Pro dvě dámy je připraven jeden partner. Tyto dvě dámy se střídají chvíli u tohoto jednoho partnera, ale během lekce se dvojice prostřídá u všech tanečních partnerů.

Proč? Ne každý partner vám může vyhovovat. Jedině střídáním v průběhu lekce zajišťujeme jakousi spravedlnost. Systém máme odzkoušený, funguje velmi dobře.

Co na sebe? To, v čem se dobře cítíte. Kromě pyžama :-) Botičky dle vaší volby, pokud nemáte taneční botky, stačí cvičky, měkké tenisky nebo plesové botky na podpatku. Fajn je, když mají pásek kolem kotníku, lodičky a balerinky mají tendenci z nožky padat, ale je to na vás.

Budeme se na vás těšit. Pokud byl tanec vašim snem dosud nesplněným, teď přišla ta chvíle. Bojíte se? A může se vám něco stát?

Přihlaste se tady