ProAm LAT SILVER

28.12.2021

Pokračující kurz pro absolventky kurzu ProAm BRONZE a pro klientky, které se rychle učí a basic znají. Kurz bude obsahovat opět 6 lekcí, kde se bude navazovat na již naučené sestavy. Nápovědu můžete shlédnout ZDE.

Kdo lekce povede

Kurz povedou úřadující mistři ČR a Střední Evropy profesionálů v latinskoamerických tancích Filip Swětík se svou ženou Aniou.

Přihlašování a ceny

Kurz můžete zaplatit buď celý - 2200,-, za zvýhodněnou cenu (převodem na 275432347/0300 před začátkem první lekce), nebo si objednávat jednotlivé lekce po 430,- (pouze pokud máte kreditovou permanentku, která pokryje storno v případě vaší neúčasti).

Informace o kreditových permanentkách najdete v rezervačním systému v sekci PERMANENTKY. K tomuto kroku jsem se uchýlila po zkušenosti s nedocházením na lekce na poslední chvíli, kdy už jsou nasmlouváni taneční partneři a musí být uhrazeny náklady.

Při objednání celého kurzu je možné se z jednotlivých lekcí odhlásit, nicméně bez finanční náhrady.

Při objednání jednotlivých lekcí je možné se odhlásit do 48 hodin před začátkem lekce a částka vám bude automaticky opět přičtena na váš kredit a můžete jí nadále disponovat.

Při odhlášení pozdějším (méně než 48 hodin) vám bude částka z kreditu odečtena, ačkoli se lekce nezúčastníte.

Toto je plošné opatření. Před odhlášením (týká se rezervací jednotlivých lekcí), můžete studio zkusit kontaktovat, pracujeme na komunikační bázi, může se stát, že partner přivítá volno, v tom případě je možné uvažovat o vratce. Podmínkou ale je, že se v ten den odhlásí dvě klientky, protože, jak již víte, máme jednoho partnera na dvě klientky. Snažíme se to vždy nějak řešit, aby klientela byla spokojena, ale nemůžeme na to doplácet. Děkujeme za pochopení.

Přihlašujte se tady

Doporučení

Tento kurz můžete kombinovat s lekcemi techniky s Radimem Vysloužilem (19:00), nebo lekcemi salsy s Markem a Jájou (19:00).

Zároveň, vzhledem k tomu, že již znáte základy všech 5 tanců, můžete čtvrteční maratón završit practisem (21:00) po domluvě s vybraným partnerem.

Bavte se tancem, je lékem na tělo i duši a zdravým na těle i na duši přináší spoustu dalších benefitů.