ProAm FIGURES I LIKE

28.12.2021

Lekce latinskoamerických tanců, kde budou kromě lektora k dispozici také pomocní tanečníci. Tématem je tanec v páru. Pro začátečnice doporučujeme lekci kombinovat s lekcí Latin For Fun. Kurz začne až od 2.2.2022.

Kdo lekce povede

Vaška Masaryka neznají jen znalci latinskoamerických tanců z tanečních soutěží jako finalistu MČR, ale i široká veřejnost jako partnera Moniky Absolonové nebo Kristýny Leichtové (Ivušky z Comebacku) ve dvou řadách Stardance.

Jde o velmi schopného a úspěšného trenéra profesionálních tanečních párů a také velmi charismatického muže. Jsme velmi rádi, že spolupracuje s naším studiem.

Jak může takový člověk učit tančit dámy, které s tancem teprve začínají? Protože také někdy začínal a rozumí vám. Protože učí tančit děti a ono to je v mnohém podobné. Protože je taky moc rád, když může radost z tance předávat dál.

Komu jsou lekce určeny

Pro koho je lekce vhodná? Pro pokročilé tanečnice, které chtějí vědět, jak se na "to" dívá Vašek. Pro začátečnice, které se neleknou, když jim něco nejde hned. Pro ty, které si chtějí zkusit s Vaškem zatančit a nikdy k tomu neměly příležitost. Pro ty, které se chtějí učit tančit lépe a k tomu mají rády i sem tam nějaké překvapení.

Jak budou lekce probíhat

Lekce bude trvat 45 minut, ale pro jednu z vás bude mít bonusový prvek. Na začátku lekce můžete vložit své jméno do "klobouku". Na konci lekce Vašek ze zájemkyň vylosuje jednu, které se bude zbylých 15 minut věnovat.

Není to dlouhá doba, ale přesto, pokud máte konkrétní dotaz, může být vysvětlen, vyzkoušen a problém vyřešen. Nemusí se týkat tématu lekce. Nebo si můžete figury, které se během lekce probíraly, prostě jen protančit s tím nejpovolanějším - vedoucím lektorem.

Půjde o kratičké kurzíky - každý měsíc jeden tanec.

Půjde o nenavazující kurz, tzn. že ačkoli bude celý leden probíhat samba, neznamená to, že se bude na druhé lekci navazovat na lekci první. Není tedy nezbytné navštívit všechny lekce, je to ale výhodné. Proč? Jednak je tady cenové zvýhodnění, jednak, co si budeme povídat, když máme něco předplacené, více se snažíme tam dojít a pravidelnost je sama o sobě výhodná, pro naše tělo i mysl. Protože i když se vám někdy prostě jen nechce, což máme všichni, a přesto přijdete, nebudete litovat. 

Odcházíte po lekci s úsměvem od ucha k uchu a se slovy "To je tak dobře, že jsem se přemluvila přijít."

Co více říct?

Jak lekce rezervovat

Kurz bude obsahovat 4 lekce (1 měsíc). Jeho cena je 1200,-. Absence jsou bez finanční či jiné náhrady, protože kurz je krátký a existuje i volba jednotlivých lekcí. Cena jedné lekce, pokud si budete chtít rezervovat jen jednotlivé lekce, bude 360,-.

Kurz není možné hradit z kreditové permanentky, jednotlivé lekce ano.

Kurz můžete zaplatit buď celý, za zvýhodněnou cenu (převodem na 275432347/0300 před začátkem první lekce), nebo si objednávat jednotlivé lekce (pouze pokud máte kreditovou permanentku, která pokryje storno v případě vaší neúčasti).

Informace o kreditových permanentkách najdete v rezervačním systému v sekci PERMANENTKY. K tomuto kroku jsem se uchýlila po zkušenosti s nedocházením na lekce na poslední chvíli, kdy už jsou nasmlouváni taneční partneři a musí být uhrazeny náklady.

Při objednání celého kurzu je možné se z jednotlivých lekcí odhlásit, nicméně bez finanční náhrady.

Při objednání jednotlivých lekcí je možné se odhlásit do 48 hodin před začátkem lekce a částka vám bude automaticky opět přičtena na váš kredit a můžete jí nadále disponovat.

Při odhlášení pozdějším (méně než 48 hodin) vám bude částka z kreditu odečtena, ačkoli se lekce nezúčastníte.

Toto je plošné opatření. Před odhlášením (týká se rezervací jednotlivých lekcí), můžete studio zkusit kontaktovat, pracujeme na komunikační bázi, může se stát, že partner přivítá volno, v tom případě je možné uvažovat o vratce. Podmínkou ale je, že se v ten den odhlásí dvě klientky, protože, jak již víte, máme jednoho partnera na dvě klientky. Snažíme se to vždy nějak řešit, aby klientela byla spokojena, ale nemůžeme na to doplácet. Děkujeme za pochopení.

https://studio-like.isportsystem.cz/

Plán lekcí

LEDEN - SAMBA /ZRUŠENO

ÚNOR - SAMBA

BŘEZEN - CHACHA

DUBEN - RUMBA

KVĚTEN - JIVE