ProAm STT OPEN CLASS

27.12.2021

Patříte-li k milovnicím standardních tanců a už jste se se standardem potkaly (znáte základní figury všech tanců), chcete se zdokonalovat tréninky s profesionálními tanečními partnery, jsou tyto lekce určeny právě vám.

Kdo lekce povede

Tyto lekce povede Daniel Jurča. Jeden z nejzkušenějších lektorů a profesionálních tanečních partnerů v ČR. Daniel je v současné době nekvalifikovanějším trenérem standardních tanců v Ostravě. Jeho lekce jsou vždy velmi zodpovědně připravené a vždy vám předají spoustu užitečných informací pro zlepšení vašeho tance. Daniel ale také dokáže odlišovat, koho vyučuje. Ví moc dobře, že je třeba jinak pracovat s s tanečními páry, které pracují na své taneční kariéře a jinak s dámami, které mají svá zaměstnání, rodiny a spoustu starostí. Umí naučit, ale dokáže najít kompromis mezi nároky a zábavou. Protože našim cílem je vzbudit ve vás lásku k tanci.

Chcete vědět víc?

Kdy lekce probíhá

Pro semináře Daniela Jurči jsme vyhradili velký sál v pondělky ve 20:00. 

Kolik lekce stojí

Danielovy semináře budeme pořádat jako OPEN CLASS, tzn. že jde o otevřené lekce, které nejsou navazující a umožňují vám navštěvovat lekce jak pravidelně, tak nárazově. Za jednu lekci zaplatíte 430,-

Lekce můžete navštěvovat jak pravidelně, tak jednorázově.

Co potřebuji k tomu, abych mohla přijít

Na lekce je NUTNÉ se rezervovat. K tomu účelu slouží náš rezervační systém. K rezervaci budete nově potřebovat kreditovou permanentku, která pokryje storno v případě vaší neúčasti. O možnostech zakoupení kreditových permanentek se dovíte více v rezervačním systému v sekci PERMANENTKY

Objednání jednotlivých lekcí má výhodu v tom, že se můžete odhlásit do 48 hodin před začátkem lekce a částka vám bude automaticky opět přičtena zpět na váš kredit a můžete jí nadále disponovat, což při kurzech (zaplatíte více lekcí s bonusovou slevou) možné není.

Při odhlášení pozdějším (méně než 48 hodin) vám bude částka z kreditu odečtena, ačkoli se lekce nezúčastníte.

K tomuto opatření jsme byli nuceni přistoupit pro časté odhlašování na poslední chvíli, bez storno poplatků, náklady ovšem zůstávají, partneři jsou nasmlouvaní. Děkujeme za pochopení.

K tomuto opatření jsme byli nuceni přistoupit pro časté odhlašování na poslední chvíli. 


Jak na to


  • Zaregistrujte se v REZERVAČNÍM SYSTÉMU
  • Vyberte si svou lekci, třeba hned tu první v pondělí 3. 1. 2022
  • Na účet 275432347/0300 pošlete vybranou částku pro vytvoření kreditové permanentky (500/1000/2000/3000/4000/5000 KČ). Na základě této platby vám bude v rezervačním systému vytvořena kreditová permanentka a vy si můžete lekci rezervovat.

Když to tak čtu, zní to opravdu trochu složitě, ale zase tak složité to opravdu není, kdyby cokoli, volejte S.O.S. neboli 603 357 645